Lafuma Maattabel

Wilt u een artikel bestellen en uw maat zoeken? Ontdek hieronder alle maattabellen voor het merk Lafuma

Schoenen - Dames

MaateenheidMaat
Schoenmaat EU3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/3
Schoenmaat UK3,544,555,566,577,588,59
Lengte voet (cm)22,322,823,323,724,224,725,225,626,126,627,127,5

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Schoenen voor dames en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Schoenen - Heren

MaateenheidMaat
Schoenmaat EU39 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
Schoenmaat UK66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
Lengte voet (cm)24,725,225,626,126,627,127,52828,528,929,429,930,430,931,331,832,332,8

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Schoenen voor heren en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Handschoenen - Dames

MaateenheidMaat
INT.XSSMLXL
Breedte hand (cm)6,577,588,5

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Handschoenen en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Handschoenen - Heren

MaateenheidMaat
INT.XSSMLXL
Breedte hand (cm)7,588,599,5

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Handschoenen en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Bovenlichaam kleding - Dames

MaateenheidMaat
INT.XSSMLXLXXL
Borstomvang (cm)81-8585-8989-9595-101101-107107-113

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Kleding en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Bovenlichaam kleding - Heren

MaateenheidMaat
INT.XSSMLXLXXLXXXL
Borstomvang (cm)85-9191-9797-103103-109109-115115-121121-127

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Kleding en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Broekken : ALPHA - Dames

MaateenheidMaat
INT.XSSMLXLXXL
Tailleomvang (cm)61-6565-6969-7575-8181-8787-93
Heupomvang (cm)85-8989-9393-9999-105105-111111-117
Binnenbeenlengte (cm)757591919191

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Kleding en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Broekken : numeric - Dames

MaateenheidMaat
FR Maat3436384042444648
DE Maat3234363840424446
UK Maat68101214161820
IT Maat3840424446485052
Tailleomvang (cm)62-6666-7070-7474-7878-8282-8686-9090-94
Heupomvang (cm)86-9090-9494-9898-102102-106106-110110-114114-118
Binnenbeenlengte (cm)7575919191919191

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Kleding en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Broekken : ALPHA - Heren

MaateenheidMaat
INT.XSSMLXLXXLXXXL
Tailleomvang (cm)69-7575-8181-8787-9393-9999-105105-111
Heupomvang (cm)85-9191-9797-103103-109109-115115-121121-127
Binnenbeenlengte (cm)79798282828282

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Kleding en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Broekken : numeric - Heren

MaateenheidMaat
FR Maat36384042444648505254
UK Maat26283032343638404244
DE + IT Maat42444648505254565860
Tailleomvang (cm)70-7474-7878-8282-8686-9090-9494-9898-102102-106106-110
Heupomvang (cm)86-9090-9494-9898-102102-106106-110110-114114-118118-122122-126
Binnenbeenlengte (cm)79797982828282828282

U heeft de juiste maat gevonden! Ontdek nu een brede waaier van Kleding en de hele collectie voor het merk {brand}}!

Hoe neemt u uw maten op?

Aarzel niet om een vriend te vragen om u te helpen nauwkeuriger te meten! Als een van uw maten tussen twee maten ligt.